| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da niste idei pentru o petrecere in pijamale?

23 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Va uitati la filme-asa zisele chick-flicks, ceva bun de mancat si de baut, va puteti face reciproc manichiura, masti cosmetice, incercati noi stiluri de a va machia, barfiti... dar in principiu esti impreuna cu prietenele tale si asta e tot ce conteaza!

| Marry:X a răspuns:

Buna. Va uitati la filme romantice, mancati popcorn, stati in papuci foarte pufosihee hee. Mai spre seara va uitati la filme horror, organizati jocuribig grin etc. Succes. Pa pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mancati popcorn, va uitati la un film de groaza, barfiti, radeti de cineva la telefon sau pe mess, spuneti bancuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu cand am dat petrecere in pijamale am facut urm lucruri:ne-am uitat la filme horror, am mancat mult popcorn, multe chipsuri, ciocolata, bomboane etc, ne-am jucat, am facut farse la tel si pe mess, am barfit, ne-am facut manichiura.Mentionez ca am 11 ani.big grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.sal.pai va jucati sticluta, faceti mancare beti ceva va bateti cu pernele cantai dansati si barfiti,,,,+farse la trl adresa mea de mss e lili_sweet1123 cine vrea sa ma cunoasca veniti
pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si eu am nevoie de niste idei am 10 ani si voi avea o petrecere in pijqama cu prietenele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa faci o petrecere in pijama in primul rind ai nevoie de pijama deniste sosete si de multe perne. Puteti sa va jucati niste jocuri amuzante ca:sa va bateti cu perne sa va faceti manichiura cu deferite oje, sa desenati niste desene haioase, puneti niste muzica fara inteles si dansati.Desigur ca trebuie sa fie si multa mincare eu tias recomanda: pizza, hamburgher, cartofi free iar din bauturi:coca cola sau sprite in niciun caz suc sau altecava de tipul acesta.In acesta petrecere prezenta baietilor este exclusa sunt numai fete.Este obligatoriu ca toate fetele sa poarte pijamale si sosete. Daca nu mai aveti ce face citi niste reviste pentru fete.Noapte cind e timpul de culcare uitati-va la niste filme de groaza sau puneti niste luminari parfumate in jurul vostru si spunetiva niste povestioare de groaza.
Cred ca aceasta informatie ti-a fost de folos!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bataie cu perne

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Karaoke/faceti poze in pijamale(o mini shedinta fotohee hee/jucati jocuri cu intrebari/descrieti baiatul perfect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va faceti distracto-genda happy eu asta o sa fac cu prietena mea dar nu prea stiu ce sa mancam ( am pus si eu intrebare) anyway, sa ne intoarcem la subiect noi o sa ne rujam legate la ochi ( aoleu) inainte de asta eu acasa mi-am dat cu ruj pe mana sa vad daca se spala cu apa si sapun ca nu avem demachiant...
sper ca te-am ajutat. te pup! pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stati pana noapte tarziu si uitati-va la un film frumos distrativa va fi frumos cu siguranta dac faceti ce vam zis incercati macar de curiozitate sa vedeti cum e eu am incercat si a fost frumosssss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa va distrati si sa nu uitati de bataia cu perne si de spartul bibelourilor din casa... o sa va distrati cu siguranta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vreti sa va distrati puteti incerca uramtoarele idei:va uitati la un film, va bateti cu perne, beti si mancati delicatese si o sa va placa eeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rujatzi legathe la ochii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, deoarece si eu am nevoie de una!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa dati foc la casa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna love struck! Sunt multe lucruri pe care le poti face la o PIJAMA PARTY. Puneti muzica, dansati, va uitati la filme [preferabil horror happy sau comedii =]], mancati popcorn [sau alte dulciurii =p~], jucati jocuri cu intrebarii, spuneti povesti amuzante sau de groaza, faceti farse la telefon, va faceti manichiura, va machiati etc...etc Sper ca-ti sunt de folos. Pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie cu baieti draguti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut dar nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii fetelor si eu am nvoie d una dupa petrcerea de zua mea sa va pezint cateva din ideile mele vom vedea un film vom face gustari vom vorbi despre baieti ne vom aranjaparl

| Lady21 a răspuns:

In primul rand daca fetele raman peste noapte la tine trebuie sa faci mancare sau sa rontai ceva(chips, crantanele, covrigei...etc.)Si neaparat sa va uitati la un film horror(de groaza)Si sa va pateti cu perne,daca nu raman peste noapte,preferabil ar fi sa mancati ceva, pozee si film scurt. Daca raman peste noapte, gandeste-te sa pregatesti si micul dejun! Distractie placuta! Sper ca Te-am ajutat!kisswinking

| lacracoolgirl a răspuns:

Aducetzi filme, aranjati camera, punetzi peste tot cosmetice, rujuri, ondulatoare, multe perne, faceti o bataie clasica cu perne, multe reviste, barfitzi despre celebritatzi, vorbitzi despre baieti, un film horror cu popcorn si sanwichuri micutze, va machiatzi, faceti farse la telefon si ce va mai vine prin cap