| Pinguuuin01 a întrebat:

Idei pentru cum as putea sa imi fac parul de Craciun? Funda!happy

Răspuns Câştigător
| ndjfmkf a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......acasa.html
Acum depinde cum ai parul scurt sau lung sau daca vrei sa il prinzi sau nu
Sper ca te-am ajutat

12 răspunsuri:
| Iσαηα a răspuns:

Ceva simpu și drăguț, gen coc și îți ondulezi în față niște șuvițe, sau întins cu placa, sau ondulat.

| Kasia a răspuns:

Un coc foarte voluminos si finisat sau bucle lejere.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Ramona000 a răspuns:

Coloreaza-l suvite si intinde-l cu placa

| 01rukia01 a răspuns:

Nu te complica...lasa-l despletit, pune cateva agrafe, aranjaza-l un pic si gata.simplitatea e la moda

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Depinde cat de lung iti e parul.
http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon/videos?view=0
Aici ai mai multe tipuri de coafuri, pentru orice tip de par. Sunt foarte frumoase :)
Sper sa te ajute.

| AlleAlllexandra a răspuns:

Poti sa iti faci "pleata de peste".

| albert8 a răspuns:

Daca nu esti blonda, fate si intinde-l cu placa

| Ade123456789 a răspuns:

Creț sau pe bicudiuri

| MaraAndra a răspuns:

Daca vei merge sa iti petreci Craciunul undeva, iti recomand sa iti faci o frizura simpla dar care sa te scoat ain evidenta. Daca ai parul scurt intinde-l cu placa si aranjeaza-l apoi si in cazul in care ai parul lung am aici cateva sugestii de coafuri :
http://www.girlsgocrazy.info/tunsori/coafuri-simple-par-lung/
Sper sa te ajute.;;) iti doresc sarbatori fericite si distractie placuta, si spor la alegerea coafurii. Funda?