| ValentySHINee a întrebat:

Idei pentru un corp si ten nemaipomenit de frumos si sanatos!happy

Răspuns Câştigător
| Feelings14 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......a-va-ajut/ citeste aici, sigur te va ajuta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aici ai sfaturi pentru un ten perfect,
http://www.avantaje.ro/......ect-568421
Iar pentru corp,
http://www.one.ro/......os-8382325
Te pup!

| TheBlackSwan a răspuns:

Multa hidratare! bea 2l de apa pe zi. Exfoliaza-ti corpul o data pe saptamana apoi rasfatal cu un unt de corp. Nu uita sa mananci si sanatoswinking

| Chanel22 a răspuns:

Pe langa toate ritualurile de frumusete ( creme, lotiuni, chestii ), doua cuvinte :
Alimenatie sanatoasa!
Functioneaza ( iti spun din propria experienta )

| Ligii a răspuns:

Piele mult mai delicata si sanatoasa a corpului : foloseste dupa dus in loc de crema de corp uleiul de masline si vei avea o piele foarte hidratata, fina si delicata happy

pentru fata foloseste o data pe luna un exfoliant pentru a indeparta celulele moarte si a oxigena pielea happy sper ca iti va folosi :*