| AndaAndutza a întrebat:

Hey! Are cineva idee despre cum sa am un corp sanatos si frumos(dieta, exercitii etc...) si sa-l mentin asa?

5 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Nu mai mananci mortaciuni (carnea te imbatraneste ) si faci joking in fiecare zi / seara sau orice sport.

| alexno2 a răspuns:

Mananci putin si des... exercitii gen fitness gasesti pe internet mananca fructe, salata happy

| Maryanoo a răspuns:

3 mese pe zi, 8 ore minim de somn noaptea, sa practici un sport sau macar sa alergi, dar sa o iei treptat adica sa nu fortezi. Sa mai faci gimnastica dimineata cand te trezesti.Sa mananci putina paine, 2 litri de lichide pe zi obligatoriu si fructe si legume proaspete cat mai multe.Succes!

| GuessWhoIAm a răspuns:

Mananci cat mai putin si des...jogging,verdeturi multe.succes!

| AndaAndutza explică:

Apropo eu fac karate.