| creatza96 a întrebat:

Ii buna pasta de dinti pentru cosuri? le usuca?

Răspuns Câştigător
| Kimmy22 a răspuns:

Da. Pasta de dinti este folositoare in uscarea cosurilor. Aplica putina pasta de dinti pe zonele afectate, chiar inainte de culcare, foloseste o pasta obisnuita. Dar mai poti folosi si mierea de albine. Seara, aplici putina miere si masezi pe zonele afectate. Pentru rezultate maxime, lasa mierea sa actioneze pana dimineata. Sper ca ti-am fost de folos! happy

3 răspunsuri:
| Kimmy22 a răspuns:

Cu placere :*:*

| Skarz a răspuns:

Da, le usuca, insa recomand altfel de tratamente, asta este doar ceva de moment.