| 4827 a întrebat:

Imi creste parul foarte greu si pica rau de tot. Ce ii pot face?

Răspuns Câştigător
| Liana12 a răspuns:

Eu pentru cresterea parului folosesc ulei de ricin happy Cauta pe net detalii despre el... Este foarte bun, ti o spun din propria experienta! :* funda puppy dog eyes?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este nevoie să te vadă și un dermatolog.
Pa, pa.

| adelina899 a răspuns:

Buna.
Iti recomand gama garnier happy eu folosesc pentru cresterea parului dar si pentru cadere si sunt multumita le gasesti la farmacie poti lua lotiune, sampon, balsam etc

| Farmec a răspuns:

Căderea părului se află pe lista problemelor cu care se confruntă foarte multe persoane, atât femei cât şi bărbaţi. Ea poate avea o serie de cauze, atât externe organismului, cât şi interne, iar netratată la timp poate avea consecinţe grave atât din punct de vedere fizic, cât şi psihic.
Recomandam sa foloseti samponul anticadere din gama Gerovital Plant Tratament (http://farmec.ro/produse/par/sampon-anticadere-76.html) si serul din aceiasi gama. Şamponaţi bine şi masaţi scalpul 2-3 minute stimulând circulaţia pentru preluarea substanţelor active. După limpezire, aplicaţi Serul Anticădere.

| minho a răspuns:

Pai incearca uleiul de ricin e foarte bun pentru par....sau clateste-l cu ceai din urzica.

| huuu a răspuns:

Ar trebui sa faci o vizita medicului
poate fi o problema serioasa

| crazyblue a răspuns:

Daca creste greu incerca sa il ti mai mult prins in coada. dar daca iti pica nu stiu ce sa spunstraight face

| Danyellaaa a răspuns:

Fiecare tip de par creste in felul sau, totusi daca vrei sa.ti creasca mai repede poti incerca uleiul de ricini. Nu te speria atat de rau de caderea parului poate doar se regenereaza.