| alinaaa22 a întrebat:

Imi dati niste idei sau linkuri cu pasi de prindere a parului drept sau aranjarea lui. Dau funda celei mai bune idei :*

3 răspunsuri:
| lunathemoon a răspuns:

Urmeaza pasii:
1. fa-ti doua cozi in stanga si in dreapta mici si lasa par in spate)cozile pentru fi oricum si impletite si normale)
2. prondele la spate cu o clema sau un elastic ce maibine
3. daca ai breton lung impartel in 2 si impletestel apoi fiecare parte prinde-o la spate

al doilea sfat: i-a o panglica. prinde-o cu o agrafa cat de sus poti. impleteste-o cu doua parti de par.