| Denisuk21 a întrebat:

Cine imi da si mie niste idei pentru aranjarea parului drept.Nu neaparat de ocazie. Dau fundita.

3 răspunsuri:
| LauraEU a răspuns:

Intr-o coada sus, intr-un coc ciufulit ( e secsyyy :p ), o coada impletita pe o parte sa doar o coada pe o parte, doua cozi despletite nu prea stranse pe umeri, ....cam atatea idei mi-au venit acum. sper ca te-am putut ajuta happy

| Gabriella98 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_XIrcy-si78 gasesti foarte multe tutoriale de acest gen pe youtube :* sper ca te-am ajutat :) funda? :D

| TotiPentruMineSiEuPentruCineva a răspuns:

Salut,poti folodi placa!