| Alice001 a întrebat:

Imi dati niste nume de vedete care au corpul in forma de para? Cele mai multe primesc funda! Mersi big grin

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Kim Kardashian, Beyonce Knowles, Jennifer Lopez, Kelly Clarkson, Shakira, America Ferrera, Keira Knightley, Heidi Klum, Kristin Davis, Mischa Barton, Fergie, Jessica Biel, Kate Winslet, Salma Hayek, Rihanna

| Krisha a răspuns:

Jenifer Lopez
Kim Kardashian
Niki Minaj
Kate Winslet
Stella McCartney
Liv Tyler
si multe altele, de obicei toate fetele/femeile care au soldurile pronuntate si talia mica sunt considerate a avea forma corpului in forma de para. Sper ca te-am ajutat!

| Blamely a răspuns:

Danny DeVito pare să aibă corp de pară.