| mariuKa333 a întrebat:

Imi dati si mie niste idei de imbracat pentru maine la scoala? e foarte frig dar in scoalla e caldd! happy cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eleganta, dar decenta in acelasi timp..doar nu o sa te duci sa faci parada modei...
O zi frumoasa sa aihappy

2 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Imbraca-te cum vrea sufletul tau, Ce **** de intrebari sunt astea?

| LoveYoux3 a răspuns:

Pai...In scoala ai putea sta imbracata o bluza/un tricou cu o jacheta college pe deasupra pe care sa o ti descheiata si o perechie de blugi, iar parul poti sa il ti desprins sau intr-o parte. Acest trend college este perfect pentru scoala pentru ca este comod si rocky. Look-ul este alcatuit din jacheta collage, pantaloni skinny, incaltari fara toc si un tricou comod. Imprimeurile in dungi si carouri sunt IN!
Sper ca te-am ajutat! :*