| PischotHa a întrebat:

Heeii` puteti sa-mi dati si mie idei de coafuri facute singura?. Am placa de intins de creponat si ondulator;* Primul raspuns pana maine primeste FunditSsaa; x!` >Urgentt;"

1 răspuns:
| Officialme93 a răspuns:

E foarte simplu. Intinde parul bine bine de tot. Fa ti un breton pe o parte. Prinde acel breton cu o agrafa asa frumos acolo la frunte.Coada dati-o pe o parte asa pe umar spre fata. Baga putina ceara in par sa straluceasca si dupa fixativ i vei fi:X:X. Daca nu pune parul la ondulator. Onduleaza l la spate dar nu pe tot. Doar partea de mai jos. Pana acolo intinde l! E o coafura de care te vei indragostii:X iar cu cea de creponat... Il poti crepona pe tot. Daca esti bruneta e un avantaj. Sper ca te am ajutat:*