| :X:X a întrebat:

cum as putea sa-mi prind parul ca in asa fel sa fie impletit.am parul pana la umeri putin mai mare si in afara de 2 cozi si de o coada impletita la spate cum as putea sa ma prind? fundita :X:mersi mult

Răspuns Câştigător
| AleXandra649 a răspuns:

Sau un spic pe o parte si incepi sa impletesti aproape de la ureche si impletesti pana se termina suvita aia da sa fie lipita de cap nu doar impletita simplu si o sa arati bestial dar sa o impletesti spre cealalta ureche nu spre spate
multa bafta

4 răspunsuri:
| oareux a răspuns:

Impletit in spic...

| alone a răspuns:

Spic! se inpleteste d sus si arata super tare!

| AleXandra649 a răspuns:

Fa-ti parul ca in videoclipul asta :http://www.youtube.com/watch?v=q_0SXXa7uOw
eu l-am acut facut si e super tare
fundita?

| biiiabyby a răspuns:

Un coc ceva.Adica sa ai coada impletita si sa iti faci coc.