| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac foarte mult acesti skate shoes. http://www.fallenfootwear.com/#/footwear/ Problema e ca nu ii gasesc pe nici unul dintre site-urile romanesti.Stie cineva unde as putea gasi? Nu conteaza culoarea, doar modelul sa fie unul dintre cele de pe site.

3 răspunsuri:
| G a răspuns:

Http://www.okazii.ro/catalog/42159500/Fallen-Harmony-Shoes-Black-Ops.html
doar pe astia i-am gasit. mai sunt pe amazon: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss? url=search-alias%3Dshoes&field-keywords=fallen+skate+shoes&x=0&y=0

| GreenSky a răspuns:

Merci oricum:*! am fost in oras si mi-am luat de la Element pentru ca aveam nevoie de ei acum.Se pare ca coletia de toamna de la Fallen nu a aparut inca in Romania. merciii!

| Theyuu a răspuns:

Hmmm...am cautat si nu prea am gasit nimic pe Net dar iti zic sincer ca mereu cand ma plimb prin oras dau de ei. Daca ai rabdare sa cauti o sa gasesesti.Nu uita ca din octobrie apar lucruri noi pe piata si vei putea gasi mai usor.Nu iti prea recomand sa dai comanda de pe net deoarece e cam scup.Vara asta mi-am luat niste skates la 98 de lei iar pe net i-am vazut la 145 la fel.