| Nkruvsv a întrebat:

Îmi place cum îmi stau pantalonii mulati pe fundul meu de bărbat. E normal?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, de ce nu ar fi normal? Doar fetele trebuie sa se uite in oglinda si sa le placa cum le sta cu o anumita piesa vestimentara?

| Ofiintă a răspuns:

Cred că este mai puțin normal, atunci când întrebi dacă este normal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantalonii multi? Cîti pantaloni i ei pe tine pe canicula asta? Dar sa fie de iarna grosilaughing, sau era vorba de pantalonii mulați nu mulți.

| Den1sa a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Poate mai inveti sa citesti ca acolo scrie mulati nu multi

| Den1sa a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bineinteles ca da

| CassiusAlexander a răspuns:

Evident.