| lays a întrebat:

Imi place mult costumul de baie cu roz, al treilea de jos, in dungi, dar nu stiu daca mi s-ar potrivi.eu pana acum am purtat doar "triunghi". cine are costum asa:D? ma intereseaza daca m-ar avantaja.eu am sanii mici spre medii.nu vreau sa ma faca plata:Ddeci: e ok pentru fetele cu sanii mai mici?

http://www.kiabi.ro/Kiabi-data/230-ROUMANIE/catalogue/ap pli.htm

3 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Imi place si mie costumasul. Cred ca te-ar avantaja. Totusi...cum pui comanda, ca ma intereseaza si pe minebatting eyelashes

| Lavu a răspuns:

E frumos constumul... oricum cel pe roz nu iti va face sanii plati.adica am avut si eu si tii face mari!

e super fain:* cred ca te'ar avantaja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modelul acela de sutien, fara bretele, face ca sinii sa para mai mici mai "lipsa "!
Smecheria la un sutien, sa para sinii mai mari este " despicatura " dintre cupe! Deci cauta alt model!