| anonim_4396 a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva o cremă hidratantă pentru tenul mixt care să nu lase o senzație grasă pe piele?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca-le pe cele de la Elmiplant, de exemplu e una cu gutuie de care am auzit lucruri bune.

| relian a răspuns:

Cauta pe net creme, dar nu in RO, din cate am auzit in RO se vand numai ciurucuri, indiferent cas facute de romani sau aduse din afara laughing asa au spus la tv, au facut unia ceva teste.Ambalajul au spus ca este identic, dar ce se afla la interior este departe de realitate.
Deci cauta creme in Italia, Franta, Germania citeste pe net ce comenteaza lumea si dupa cumperi.

Dracu sai ia pe romanii stia, toti numai hoti si talhari laughing si sa nu spui ca nu este adevarat.Stiu ca asa sta situatia,este adevarat ce zic care spun asta,am cunoscut personal pe cineva care avea laborator din asta,unde vin produse la analizat si trecea cu vederea multe chestii,nu aproba pe cele care ar fi facut rau,a,sta este adevarat,asta ar fi putut so bage la puscarie,dar in rest inchidea ochii fara probleme.
Ca idee sa stiti,poate ca multi oameni nu stiu,dar orice,absolut orice se vinde la magazine,deci la magazine nu in piata,deci orice produs, indiferent ce produs este, parfumuri, paine, carne, orice nu este vandut daca nu este insotit de un buletin de analize.Nu ti-l arata nimeni tie dar asa se vand produsele.
Sunt multe firme,gen cabinete care fac analize la aceste produse care se vand.
Am mancat de la perosna ce spun de toate,caractite,fel de fel de animaluri laughing bauturi de toate neamurile.
Magazinu care aduce la analiza nu vine sa zic asa cu o paine,aduce o lada de paine,adica ca romanu ala,poate ii trebuie si aluia, sau alora care fac analize cevapaine, ceva soparla laughing un salam de mai stiu eu care, o bautura fina etc laughing ca asa e romanu, las ca e asa ca o atentie, ala inchide ochii eu trec cu marfa laughing
Cam asa functioneaza lucrurile in RO.Toata lumea trage pentru el,nu le pasa de reguli de legi, dale incolo, las ca ne ajutam unu pe altul, asta este mentalitatea romanului laughing de aia si suntem unde ne aflam acum., adica in groapa laughing si tot asa o sa fim si in viitor, asta daca nu o veni careva sa ne ia cu totu si sa disparem ca natie laughing naspa de tot am mai ajuns