| Mayy a întrebat:

Ce crema hidratanta sau nutritiva pentru faţă este mai buna pentru tenul mixt care se gasesc de obicei la plafar sau farmacii?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Eu folosesc apidermin, o gasesti la farmacie, are laptisor de matca si hidreteaza foarte bine. O gasesti la farmacie, eu am cumparat'o cu 11 lei.

| Mayy explică (pentru KellyGreen):

Tin minte ca am incercat o data aceasta crema...dar nu intra bine in ten si am renuntat la ea happy

| MeGustaaaaa a răspuns:

Nivea Q10 este cea mai buna crema hidratanta pentru piele.Se gaseste in farmaci si magazine de cosmetica. Funda?

| Scherimuvi a răspuns:

Nivea

| UnicaEu a răspuns:

Pai de la garnier...scrie pure active pe ea si este o formula cremoasa care are o dubla actiune: impotriva cosurilor si pentru hidratarea pielii fetei. Se gaseste la un pret de 19-20lei. Pentru mine e f okhappy:*