| xjustfearless a întrebat:

Imi puteti da exemple de haine/ amchiaje/ accesori ce te fac mai matura? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi incep cu machiajul :
fond de ten cu putere mare de acoperie
rimel cu extra volum [ avon, super shock ]
luciu de buze cu extra volum
blush
O coafura pusa la punct.

Haine :
Bluza /tricou : mulate
Pantaloni / blugi : pe picior
Platforme sau botine cu accente rock
Accesorii : bratara simpla, lant lung cu o inima sau ceva de genu
Poseta cat mai cool.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când ai să fii adult îţi vei dori să pari mult mai tânără.
Deci bucură-te la maxim de fiecare zi din viaţa ta aşa cum trebuie.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Deci, cand v-a aud cu mentalitati de acest gen incep sa devin coleric. Lasa-te cum esti, daca vrei sa pari matura apeleaza la valorile morale si nu la aspectele fizice "piratate".

| Flav a răspuns:

Cat mai decent, atat iti pot spune.

| cristi202 a răspuns:

De ce sa pari mai matura? Cindva vei dori sa pari mai tinara.happy