| Gandacelu a întrebat:

Numai am idei de ce haine/accesori etc. sa-mi iau pe Imvu.cine ma ajuta cu cat mai multe exemple de haine cool [de fete] fundita, iar la restul dau folositor.

2 răspunsuri:
| aNoNiM_3767 a răspuns:

Ei bine daca nu.ti plk alea de acolo poti sa devii creetor.sa.ti faci propriile hainebig grin(trebuie sa dai bani)big grin

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Ei bine daca nu.ti plk alea de acolo poti sa devii creetor.sa.ti faci propriile hainebig grin(trebuie sa dai bani)big grin