| florentina_9904 a întrebat:

Buna dati-mi va rog exemple cum sa fac cunoscut un site. este un site de pe care iti poti comanda accesori si haine.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Poti da linkul prietenilor tai sa-l cunoasca si sa-l faca cunoscut, sa-l pui pe TPU( pe contul tau sau pe 'TPU LIVE), sa-l pui la status pe messenger, sa-l pui pe facebook, sa-l distrubui pe facebook, pe twitter daca ai cont, pe forumurile la care esti abonata sau bloguri, etc. Sper ca te-am ajutat. Succes :*

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Salut! Pune-l la tine pe contul tau TPU o sa-l vada o gramada de persoane. Sper ca te-am ajutat.Pa,pa.