| crazypretty a întrebat:

Imi puteti da idei de tratamente pentru petele ramase in urma cosurilor?

Răspuns Câştigător
| ByAnCaPySy2001 a răspuns:

Buna! iti poti cumpara de la farmacie, o crema numita pure active de la garnier.iti scoate si punctele negre si petele ramase in urma cosurilor.are 200 ml si este foooarte bun! il am de 2 luni si ma dau in fiecare dimineata si seara.il intinzi pe fata ca orice crema, si freci pe fata UMEDA! freci pana se face alba crema.este mentolata si trebuie neaparat clatit dupa! eu nu m-am clatit si m-am iritat, a doua zi eram toata rosie pe fata! costa 25 lei si ti-l recomanda cu multa incredere! mai este o crema pentru cosuri, tot de la garnier, care o iei la set, pe aia am terminat-o.costa in jur de 30 de lei.la asta nu trebuie sa te clatesti, o aplici ca o crema normala! este de 50 ml parca si e verde tubul! ti le recomand sunt foooarte eficiente! baftawinking
fundita?
:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene alea dispar cu timpu dar ancearca asa; zilnic seara si dimineata apa rece si sapun apoi niste aftershave, dupa 7 zile apar si rezultate.