| Alexandragabrielacovalciuc a întrebat:

Imi puteti da ideii despre cum as putea sa ma imbrac la o petrecere? ...multumesc frumos:*

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

O rochie + pantofi
o petrecere frumoasawinking

| LovehopeTrust a răspuns:

Pai depinde cati ani ai si la ce petrecere mergi. Poti sa te imbraci intr-o rochita mai mulata, dar nu foarte scurta undeva mai sus de genunchi sau poti tot asa poti sa te imbraci intr-o fusta mai mulata si neagra si o bluza mai larga si nu foarte lunga cu un lant dragut, dar este cam frig afara asa ca poti sa te orientezi catre colanti si panataloni scurti din blug si tot asa o bluza mai largutza cu un lant si cu niste tenesi sau niste blugi si cu un o bluza mai mulata si pantofi.Ma rog cum ti-am depinde de petrecere si de cati ani ai...bafta! sper ca te-am ajutat happy