| mara17ioana a întrebat:

Vine Revelionul! La petrecere as vrea sa impresionez un baiat cu as putea sa ma imbrac? Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| AddaBăă a răspuns:

O rokitza mai skurta neagra stransa p korp care sa iti evidentieze talia si un bolerou.(cyloarea tab preferata) o sa mearga fff bine ca rokia.si niste pantofi negri sau pot i culoarea boleroului k tot subtire marimea tokului o poti lua dupa km t simti u mai binewinkingsper ca te`aam ajutatwinking

| claudiu9 a răspuns:

Mergi dezbrăcată k nu cred ca se supara nimeni...

| mara17ioana explică (pentru claudiu9):

De ce te-ai mai straduit sa scrii asemenea prostie?