| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da niste idei cum sa imi prind parul rapid pentru scoala sau la o zi onomastica? Am parul mediu si am breton.

2 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Poti sa iti prinzi o coada intr-o parte, sau sa iti faci 2 coditse asa mai rebele.Sau poti sa iti iei partea de deasupra a parului din spate, si sa o prinzi. poti sa iti prinzi bretonul sus, iar parul din spate il prinzi intr-o coada mai lejera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa il prinzi in multe feluri. Daca ai breton, prinde-l in sus cu agrafe funda etc. Poti sa-ti prinzi parul si betonul in fata cu 2 suvite.iNCEARCA DIFERITE stiluri...si vei vedea care te prinde mai binehappy