| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da niste idei de tag ( graffiti) puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| NicklausMikaelson a răspuns:

My Name :X,, Tony,, Or,, Dizzy,, Or,, Killer,, laughing ori Nume de care vrei tu. sau daca le ai cu graffity-ul foarte bine. Scrie slogane. De care vrei tu

| PEST a răspuns (pentru NicklausMikaelson):

Bai omule nu noi trebuie sa-ti gasim tagul, tu trebuie sa ti-l gasesti singur.Trebuie sa-ti alegi literele potrivite si care le desenezi tu cel mai frumos si sa le amesteci pana cand iti iese un nume. Nu trebuie neaparat sa insemne ceva dar pur si simplu trebuie sa il dai tu cat mai bine si in cat mai multe locuri si daca nu esti priceput in graffiti cauta pe net graffiti alphabeth sau litere graffiti si gasesti acolo o groaza de litere iar daca vrei sa cumperi tuburi si markere de graffiti du-te in COLORS SHOP sau in H2O da mai bine in COLORS ca in H2O sunt niste idioti care nu prea le au cu graffiti si in loc sa iti puna in marker vopsea metalica iti pune alt fel de vopsea. P.S. Prima data incearca-ti tagu pe foi si nu pe pereti ca s-ar putea sa te faci de rusine BAFTA!