| Goddessss a întrebat:

Imi puteți recomanda niște siteuri de pantofi sport care sa fie originali?
Mersi

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

SportsDirect.com, daca nu vrei sa ingropi bani in bisnitarii ordinari de la noi. Pont de milioane: la marcile gen Adidas, Nike, marimile sunt aceleasi prin Europa fara probleme, deci te duci la Deichmann sau Decathlon, probezi ce te intereseaza, iti notezi exact marimea si modelul, apoi le comanzi frumos de pe SD. Ta-taa!

| Furnicuta000 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu mi se pare o varianta buna. De ex am vazut acum o pereche de Adidas la 46 € plus 12€ transport pe sportsdirect si pe sportisimo era 130 lei si era exact acelasi model, original

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Furnicuta000):

Depinde de la produs la produs. La SportsDirect te ajunge 12 EUR transportul per total si daca iei o pereche de adidasi, 12 de sosete, trei treninguri, 6 tricouri. Ia si urmareste ofertele. Eu de exemplu nu am vazut la noi boxeri Lee Cooper (sau Umbro, imi iau in functie de ce gasesc la oferta in momentul respectiv) cu 8-10 EUR/3 perechi sau 12 perechi de sosete la 10 EUR. Si multe altele. Uite, de exemplu - https://ro.sportsdirect.com/......ers-239207 sau https://ro.sportsdirect.com/......ng/hoodies

| Furnicuta000 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Dar la ofertele astea de incaltaminte pentru femei intra doar numerele mici si mari. Majotitatea femeilor poarta 37 si 38...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Furnicuta000):

Nu intotdeauna. Depinde. Trebuie sa stai calare pe site si sa le vinezi. Au si aplicatie de mobil foarte buna. Uneori cand lichideaza stocuri gasesti toate marimile. Incaltaminte am luat de vreo doua ori doar de la SD si nu au fost mari probleme, iar cand au fost m-au rezolvat FOARTE avantajos pentru mine (luasem sandale fiica-mii, una nu avea o bareta, mi-au facut un refund mai mare decat a fost costul sandalelor, iar sandalele le-am pastrat si i-am facut barete din elastic si le-a purtat bine-mersi, le are si dupa un an de purtat dar nu mai vrea sa le poarte ca au un pic de toc si clampane cand merge). La tricouri/lenjerie intima/sosete nu mai zic ce oferte prinzi...

| zilog a răspuns:

Comodo.ro

azi au black friday

| renaene95 a răspuns:

Hei, vă recomand să verifici și site-ul https://sizeer.ro
Am comandat de la ei de mai multe ori și au 100% originali pantofi sport

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru renaene95):

Hai valea de-aici, bisnitar jegos ce esti!