| lyTTTT a întrebat:

Imi puteti recomanda o gama de produse pentru un ten perfect curat fara cosuri si puncte negre? Multumescc :*

4 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Eu una nu-ti recomand nu stiu ce creme sau tratamente speciale si sofisticate. Ti-as recomanda sa iti speli fata dimineata si seara cu sapun (de preferabil PROTEX) si sa te dai cu crema de galbenele(asa mi-au trecut mie cosurile), iar acum am un ten fin.

Răspuns utilizator avertizat
| MireeeLa a răspuns:

Garni pur aciv, garnie anti puncte negre si o crema hidratanta. Funda?

| Deleb a răspuns:

Pei de la AVON, la categoria creme de fata si geluri pentru cosuri, ClearSkin, diferite produse, eu le folosesc si nu am nici-un cos! Iar fond de ten il poti lua praf sau lichid, iar sunt bune. O zi buna!