| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Buna,ce parere aveti despre Roaccutane in cat timp pot scapa de cosuri si puncte negre, funda! S-au imi puteti recomanda alta solutie sa scap de puncte negre si cosuri, mersi.

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Mie acum vreo saptamana mi-au aparut cateva cosuri si m-am dus sa-mi iau crema cu argila.Am mai avut-o si mi-a priit foarte bine.
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/......6917_n.jpg
Odata aplicata, ea se usuca si se face ca o masca, se intareste.Pe cutie zice sa stai intre 1-7 ore cu ea, dar eu stau cam 2 ore:-?, apoi ma spal cu apa calduta.
Imediat ce mi-am cumparat-o m-am dat cu ea si vreau sa-ti spun ca la mine cosurile au cam disparut in 2 zile.Se mai vedeau doar foarte putin.Cu crema asta te dai doar o data pe zi si o aplici doar unde ai cosuri, nu ca ar face ceva rau daca ar fi aplicata pe toata fata(eu inainte o puneam pe toata fata si nu se intampla nimic rau), dar numai zonele problematice conteaza nu?
Recomand din suflet crema asta.E minunata, contine argila si propolis si e foarte buna, chiar isi face efectul.Eu am dat doar 6.3 lei pe ea.
Cu punctele negre..nu stiu ce sa-ti recomand; crema asta e pentru cosuri, da' dupa ce faci baie, ia un prosop mai aspru si incearca sa strangi o nara incat sa iasa punctele.La mine functioneaza..bine,nici nu am multe puncte negre, dar eu asa fac.
Pa paa

| AntidotDeViseInterzise explică (pentru MirelaC):

Gata ai primit o funda mersi

2 răspunsuri:
| Infect a răspuns:

Raspunsul sta la baza hormonilor tai. scuza-ma pentru ce va urma, dar Fa-o. sti despre ce vorbesc