| justifyme a întrebat:

Cum sa ai tenul curat fara puncte negre? sau cosuri?
si pete de la soare...

4 răspunsuri:
| MyBeautiful a răspuns:

happy Buna! Si eu am puncte negre si cosuri asa ca folosesc o solutie speciala pentru ele, daca mergi la farmacie iti poate prepara acolo pe loc solutia.Ai grija ca fata da sa fie mereu curata, sa nu folosesti pudra sau fond de ten pentru ca ele iti pot face mai multe cosuri. Sper ca te-am ajutat. happy

| BloomyxD a răspuns:

Hey happy si eu am cosuri, dar de cand folosesc apa termala nu mai am atat de multe. si mai folosesc si exfoliant pe care meme mi l-am cumparat. apa termala sa gaseste in farmacii [ dar e scumpa e 50 de lei ]

| radduu a răspuns:

Mergi la solar

| cristinaXOXO a răspuns:

Hidrateaza-ti tenul.
Fierbe niste ceai de musetel, sau apa in caz de nu ai. Ia oala de pe foc si pune-o pe masa si tine capul sub un prosop deasupra oalei mai mult timp. Pentru puncte negre poti folosi faina happy. Sunt tratamente mult mai bune decat ce cumperi din magazine.