| anonimaalee29 a întrebat:

Imi puteti recomanda un parfum persistent de dama? Sa fie maxim 200 de lei.

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Truth de la Calvin Klein si Serpentine de la Roberto Cavalli

| zăGhost a răspuns:

Calvin Klein IN2U. E apa de toaleta, dar rezista destul de mult. Nu e wow, dar pentru banii lui face treaba ok.

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Parfumul meu preferat de cativa ani este La vie est belle, de la Lancome.Este putin mai scump dar efectiv o picatura ma tine toata ziua si miroase demential! Ti-l recomand din toata inima!

| Petrovic a răspuns:

La vie est belle

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Https://www.aoro.ro/chopard/wish-eau-de-parfum-pentru-femei/ Am primit foarte multe complimente când am purtat acest parfum. Persista foarte mult. L am cumpărat de pe acest site. Este original poți avea încredere. Funda?

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda eu un parfum foarte bun si persistent pe care eu il folosesc de ceva timp si imi place. Calvin Klein
Euphoria se numeste parfumul. L-am achizitionat recent de pe https://kupoane.ro/store/notino/ si sunt foarte multumita. Am avut parte de reduceri dar si de un cod transport gratuit notino.

| Madsan a răspuns:

Pai depinde ft mult ce parfumuri iti plac. Eu nu le suport pe cele dulci. Mi.am comandat de curand i love love de la moschino. E fresh si persista toata ziua.

| Madsan a răspuns:

Ca tot vorbim de parfumuri. Voi le comandati online sau vi le luati din magazine?

| anonimaalee29 explică (pentru Madsan):

Mi le iau din magazin de obicei, mai ales Kendra. Ma gandesc ca acolo parfumurile chiar sunt originale, pe net toata lumea vinde fake-uri.

| Madsan a răspuns (pentru anonimaalee29):

Eu mi l-am comandat pe www.bravosport.ro si nu eram prea sigura de originalitate dar daca persista toata ziua banuiesc ca sunt originale. Din kendra imi iau fond de ten

| Carmen2k18 a răspuns:

Possess este parfumul meu preferat. Are un preț în jur de 140 de lei. Îți recomand să mergi mai întâi să testezi parfumurile, nu prefer comanda.winking

| anonimaalee29 explică (pentru Carmen2k18):

Da, normal, nu cumpar un parfum fara sa stiu ce miros are. Multumesc de recomandare.