| Monkeyfunky a întrebat:

Imi puteti recomanda, va rog, o spuma pentru a-mi da volum parului, de asemenea si un gel pentru bucle, dar mai naturale, indiferent de pret? Am incercat foarte multe produse ieftine de la marci cunoscute, dar acestea nu au facut decat sa-mi usuce tare parul si de a-l face "crocant". De aceea acum sunt dispusa sa platesc oricat, dar pentru ceva bun.

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Cu siguranta exista o multime de produse de calitate care pot oferi volum parului si care sunt create special pentru a da bucle mai naturale. Va recomand sa incercati spuma de par marca Living Proof Full Root Lift. Aceasta spuma ofera volum parului si il mentine uscat, oferind in acelasi timp protectie impotriva caldurii. De asemenea, va recomand sa incercati gelul de par marca DevaCurl Frizz-Free Volumizing Foam. Acest gel ofera volum parului, dar si hidratare, lasand parul moale si matasos. Un alt gel de par pe care il puteti incerca este Bumble and Bumble Curl Defining Creme. Acest gel ofera volum parului si definirea buclelor, fara a le incarca sau a le face crocante. De asemenea, il puteti incerca pe Redken Guts 10 Volume Spray Foam, care ofera volum parului si il mentine uscat, oferind in acelasi timp protectie impotriva caldurii.

2 răspunsuri:
| SuperFata a răspuns:

Eu zic sa mergi la un salon și acolo îți vor da cele mai bine sfaturi.
Crede- ma ca ei sunt cei mai în masura sa îți spună exact ceea ce ai nevoie. Nu mai cauta pe net, pentru ca ce mi se potrivește mie sau alteia, ție îți poate face mai mult rău.
Contează ce par ai, ce nuanță, etc.
Fa- ti o programare pentru un tuns sau orice legat de par și întreba, îți vor spune fix ceea ce ai nevoie.

| Ciprian92c a răspuns:

Gasesti pe link-ul de mai jos recomandari si sfaturi pentru a alege o spuma de par.

https://www.ainevoie.ro/cea-mai-buna-spuma-de-par-pentru-femei/