| Bubble13 a întrebat:

parul meu este natural putin ondulat insa as vrea sa am bucle definite si matasoase naturale. Ce produse as putea sa folosesc pentru a avea bucle bine definite? nu vreau produse care sa imi imbacseasca parul cum ar fi spuma, vreau ca dupa ce ma spal parul sa mi se onduleze. funda

1 răspuns:
| faaalyoana a răspuns:

Spuma nu imbacseste parul, daca stii cum s-o folosesti.
Normal te speli la cap la 3-4 zile si nu patesti nimic.
Spuma pe care eu folosesc e intesa.(am folosit tot ce este in comert, nimic nu se compara cu intesa, tine cel mai mult, eu am parul f des si reduc din volum)
Dupa baie imi aplic cateva picaturi de ulei de par (Kallos cu cristale)
Si apoi ma dau cu spuma, si usuc obligatoriu cu feohnu pentru volum.
Poti pune mai putina spuma, depinde de lungimea parului tau.
Sper ca ti-am fost de folos!