| LastNight1324235436 a întrebat:

Este buna spuma pentru bucle si volum de la avon?

Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

Da. si eu si verisoara mea folosim si e foarte ok

| LastNight1324235436 explică (pentru lovemeoana):

Se ingrasa parul mai repede de la ea?

| lovemeoana a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Daca il speli regulat nu. dar daca te speli o data la saptamana ( cunosc astfel de cazuri) o sa ai un par de zici ca te-ai spalat cu ulei

| LastNight1324235436 explică (pentru lovemeoana):

Eu ma spal de 2 ori pe saptamana.dar imi luasem protectia termica din aceeasi gama si imi ingresa parul...

6 răspunsuri:
| Spintecatorul27 a răspuns:

Este foarte buna. Si eu folosesc, dar intr-adevar trebuie sa te speli mai des.

| LastNight1324235436 explică (pentru Spintecatorul27):

Nu e de ajuns de 2 ori pe saptamana?

| lovemeoana a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Acum depinde cum suporta si parul tau... daca te-ai obisnuit sa te speli de 2 ori pe saptamana e oarecum bine sa pastrezi acest ritm. ca poate se intampla o data sa nu poti sa te speli o saptamana intreaga si atunci parul se va ingrasa rapid