| Katy_8817 a întrebat:

Imi puteti spune cu ce se duce vopseaua de pe pielea capului si frunte? pls am nevoie urgent. funditatongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu acetona se duce garantat. Pune putina acetona pe un disc demachiant si freaca in zonele in care mai ai vopsea.
Merge si cu demachiant, dar ia mai mult timptongue

11 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cu samponul pe care-l folosesti dupa vopsire--- oricum trebuie sa te samponezi de cel putin doua ori pana ce apa de clatire nu mai este colorata!

| Bianqita a răspuns:

Scrum de tigara.Garantez ca merge!

| Ana a răspuns:

Cu suc de lamaie

| Botix a răspuns:

Cu o feliuta de lamaie poti sa cureti vopseaua, frecand.Sau cu o bucatica de vata inmuiata in apa cu sare de lamaie.
Sper ca iti va fi de ajutor:p

| Giulia16 a răspuns:

Cu spirt.

| Tlbi a răspuns:

Diluant/acetona!

| Katy_8817 explică:

Multumesc tuturor>big grin

| Mara_1046 a răspuns:

Spirt sanitar sau demachiant (dar e nevoie de mai multa "munca" cu a doua varianta)

| mabytza a răspuns:

Incearca cu crema de fata big grin

| Yunia_3857 a răspuns:

Incearca cu spirt

| SiminutzZz a răspuns:

Eu din cate stiu cu demachiant:*big grintongue