| Noname_6326 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa folosesc nuantatorul pentru parul blond de la avon? Va rog! Il aplic pe par, fara sa clatesc apoi si astept sa se usuce, sa intre in par, sau ce? se cunoaste dupa plima aplicare? dau fundita:*:X

3 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Eu n`am auzit de nuantatorul acesta, insa cu siguranta scrie pe el cum se foloseste, ce ingrediente are, etcbig grin

| rüya a răspuns:

Mai trebuie doar sa astepti;
daca ti se pare ca nu are efectul dorit mai poti aplica inca o datawinking

| Noname_6326 explică:

Da scrie, dar vreau sa stiu mai bine de la cine a folositbig grin.