| dianalalala a întrebat:

BUNA big grin As vrea sa stiu daca atunci cand imi fac parul cu placa si aplic termoprotectia; trebuie sa astept ca spayul sa se usuce de tot si apoi sa ma intind sau cand e u folosesc placa?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am unul de la syoss si nu il pulverizez pe par direct, il aplic cu mainile putin cat sa se intinda uniform. Daca iti dai putin dupa cateva minute poti sa te faci linistita, dar daca iti torni mult produs in par se arde chiar si dupa 1 ora.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să aştepţi să se usuce, îţi recomand să foloseşti cât mai rar placa de întins părul.
Te pup!

| SunnyDay88 a răspuns:

Ar trebui sa scrie pe flacon. nu e nevoie sa l lasi sa se usuce. te dau cu el si apoi te apuci de intins.

| dianalalala explică (pentru SunnyDay88):

Nu scrie. il folosesc pe cel de la syos

| Evy98 a răspuns:

Eu una imediat cum am aplicat spray-ul de protectie incep sa ma fac cu placa...de obicei nu trebuie sa-l lasi sa se usuce.happy