| DudasLaszlo a întrebat:

Imi recomanda cineva un salon/ frizerie buna in Brasov, pentru barbati?
M-ar ajuta mult

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

La orizont daca stii, cum cobori din autobuz in statia complexul mare e o parcare, o traversezi si ti stanga pe langa cladirea mare ( nu te duci pe aleea ce duce in piata, stau unii cu carti pe jos pana in salon, te descurci ti), deci nu intri in cladirea albastra orizont, pur si simplu e parcarea si ti peretele stang al cladirii ( parca e o banca numai stiu pe partea cu parcarea), si cu 20 de lei te tunde calumea

| DudasLaszlo explică (pentru alex495):

Poti da o adresa? Sau un link de pe google maps in steet mode?

| alex495 a răspuns (pentru alex495):

Mergi prin stanga pe unde scrie brd, e un fel de trotuar, stau niste tipi cu carti pe asfalt, dupa e un ghiosc si e salonul pe dreapta

| untu a răspuns (pentru alex495):

Cum? 20 de lei tunsul? Unde? In Bucuresti?

| DudasLaszlo explică (pentru alex495):

Ok, mersi frumos