| BruneTTe a întrebat:

Imi recomandati ceva foarte bun impotriva caderii parului? Nu conteaza pretul. Mersi!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu faci o vizită la medicul dermatolog?
Masează pielea capului cu ulei de ricin, după 2 ore te speli cu șampon vitaminzant și un balsam hrănitor. Consumă și fructe și legume cât mai proaspete, evită stresul și produsele gen: fixativ, ceară de păr, spumă, etc.
Pa, pa.

| iFollowRivers a răspuns:

Petrolul Gerovital(si samponul), sau Tratamentul cu fiole de la Clear

| florinpaula a răspuns:

Stii ce ati recomand eu? si sanatos miere de albine o aplici pe par de la radacina pana la varfurii si daca simti ca ti se lipeste parul de palma maini umezeste un pic mana cu apa si dai cu miere si stai cam 2 ore si te speli normal eu l-am facut mi-a fost de ajutor, pastilele au multe vitamine si risti sa te ingrasii si acum este o perioada normal sa cada parul. succes