| Andrux a întrebat:

Imi recomandati si mie un sampon foarte bun pentru parul gras?

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Toate sampoanele care contin petrol. Sunt extraordinar, de bune Pa

| Andrux explică:

Multumesc pentru raspunsuri.
Seby ai dreptate...chiar o sa incerc sa dau de ruda de-a mea. dar nu stiu cand o sa ajunga in Romanialaughing

Andreea-o sa incerc si Clar.mersihappy

Astept si alte raspunsuri.

| Andrux explică:

Multumesc:X

| D[:x] a răspuns:

De ceva timp ma spal cu un sampon din Franta
dar inainte foloseam Elseve rozlove struck. Am fost foarte multumita din toate punctele de vedere de el.

:d

| noname_9826 a răspuns:

Iti recomand vichy verde pentru par gras:X:X e super fain! Il gasesti in farmacii! Sunt super multumita de el. E singurul sampon pe care parul meu il iubestelaughinglaughing, dar cunosc si alte persoane multumite de el!:X

| Andreea_1745 a răspuns:

Clear este foarte bun!

Răspuns utilizator avertizat
| Samtron a răspuns:

Samponul Clear e chiar OK...