| anonimbaby12 a întrebat:

Imi recomandati un regim de ingrasare testat de voi?

3 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Poti sa iei niste vitamine care sa.ti creasca pofta de mancare, si sa mananci mult si mancaruri tip fast-food

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa-ti cresti pofta de mancare, la mine mergea cu tonotil. Restul venea de la sine, imi era foame non-stop si in timp se obisnuieste stomacu asa.

| Kirra21 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu ei pastile sau vitamine de ingrasare pentru ca o sa devi obez/a. Mai bine mananca ceva bun decat sa ei vitamine si altele pentru ingrasare.
1)Mananca paine dupa ora 18:30
2)Mezeluri, carne, fast-food
3)Cartofi prajiti cu paine sau friptura
4)Nu depune efort
5)Mananca cu mult ulei