| RoyDupuis a întrebat:

Ce produs recomandati pentru petele de pe fata? Unul testat deja de voi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AndreeaCoco a răspuns:

Crema de galbenele e foarte buna. Funda?

| Arummaculatum a răspuns:

Incearca uleiul de ricin, aplica strat mai subtire seara si maseaza usor.

| esupertarexjw a răspuns:

Lamaie, gomaj cu aspirina, ulei de aloe vera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru esupertarexjw):

Cum adica GOMAJ cu aspirina?

| esupertarexjw a răspuns:

E un fel de peeling. Strivesti 2 pastile de aspirina intr-un bol pana faci un praf fin, dupa care pui foarte putina apa, ai grija sa nu pui prea multa, amesteci pana faci o pasta, dupa care te dai pe zonele cu probleme. Lasi un sfert de ora sa se usuce, dupa care te speli si iti freci usor fata.