| oannah a întrebat:

Imi spune cineva cat costa un epilat inghinal la un salon? si care e diferenta intre epilatul scurt si cel lung?

Răspuns Câştigător
| Anytha9 a răspuns:

Epilatul inghinal poate sa coste probabi intre 15-25 ron(eu am intalnnit si 15, 20 acum depinde). epilatul scurt e de la genunchi in jos, cel lung e pe tot piciorul.

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Cel partial e in jur de 15 lei, iar cel total in jur de 20 de lei...

| Tzt a răspuns:

Un epilat inghinal costa 20-25 lei si epilat scurt inseamna ca te epileaza doar jumatate de picior, iar epilat lung tot piciorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe la www.tpb.ro si acolo gasesti tot ce iti trebuie. Plus ca au acum niste oferte de nu mai gasesti in alta parte.

| ottovintila a răspuns:

Iti poti lua un epilator cu ceara de unica folosinta de la Total Pro Beauty www.tpb.ro si gata. Dupa aceea iti cumperi numai consumabilele.