| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie daca luptele(karate) latesc umerii? Mie imi plac foarte mult dar sunt fata si nu vreau sa mi se lateasca umerii fiindca sunt deja detul de lati! Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| tzanu a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa-ti faci griji din punctul asta de vedere si apropo: tu te vezi prin ochii altora?

1 răspuns:
| Sjsosoa a răspuns:

Si eu sunt fata..si sunt foarte lata in umeri am si patratele si muschi la picioare(fac atletism si sala fac vara) si lunea asta ma apuc de karate...nu iti imagina ca sunt extrem de lata dar am muschi...as vrea totusi sa te intreb. uitate pe poza de profil de pe facebook si zi-mi sincer..sunt urata :3 multi colegi spun asta