| alinaWalina a întrebat:

Imi spuneti si mie daca metoda cu uleiul de ricin pentru accelerarea cresterii parului chiar da rezultate? adica daca ati incercat nu doar pareri din auzite

Răspuns Câştigător
| alexutzzzzzzzza a răspuns:

Eu folosesc uleiu' de 2 saptamani si deja se vad rezultate.nu numai ca parul iti creste mai repede, dar ti-l face matasos si nu-ti mai cade :X:Xyo ma dau de 2 ori pe saptamana inainte sa-mi fac baie cu 3-4 ore inainte. aplic uleiul pe pielea capului, il pieptan apoi imi pun un prosop in cap si stau 3-4 ore cu el dupa care m'a spal normal.singurul dezavantaj pe care il am cand volosesc ulei este ca parul meu se ingrasa mai repede.asa ca daca ai si tu parul gras foloseste obligatoriu un sampon pentru par gras. poti folosi uleiul cu incredere si vei vedea rezultate! pupici:*

4 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

N`am folosit inca, dar sunt hotarata sa`mi iau:X:X

| 1235678907452352 a răspuns:

Eu i-am zis mamei sa imi cumpere si mie si a zis ca nu isi face efectul pentru ca a folosit si ea cand era micathinking dar tot imi iaubig grin

| mhg a răspuns:

Pe par nu am folosit pentru ca mi-a fost dificil sa-l aplic si cum nu am rabdare am renuntat, insa vreau sa-l folosesc pentru gene, deoarece o amica l-a folosit pentru gene si le are foarte dese si lungi fara sa mai foloseasca mascara.

| ely92music a răspuns:

Da rezultate. Merita sa incerci. Dar sa nu il aplici numai pe el singur. Am mai scris aici despre uleiul de ricin. Daca vrei rezultate cu adevarat bune amesteca jumatate din sticla cu ricin cu o alta jumatate dintr-o sticla cu vit A lichida ci cu un galbenus de ou. Il aplici de la radacini pana la varfuri si stai asa cel putin jumatate de ora. Cu combinatia asta ai tot ce ii trebuie scalpului si parului tau.