| emm a întrebat:

Heii fetele :*
Ceva metode pentru. accelerarea cresterii parului? Ceva ce ati incercat si a dat rezultate.
Ms. Funda.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Cornelia19 a răspuns:

Uleiul de ricin este bun! Il aplici la radacina si pe langa faptul ca iti imbogatesti parul cu vitamine, il ajuti sa creasca si mai repede si sanatos!

7 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Ulei de ricin! E foarte bun si pentru gene si sprancene :*. Daca vrei o masca de par. adauga si un galbenus de ou ( pentru regenerare) Bafta :*

| Amelia94 a răspuns:

Uleiul de ricin, masca de ulei de masline cu vitamina E pentru crestere si stralucire, samponul pe baza de petrol sau faci o masca pentru par din ulei de ricin, asta grabeste cresterea parului, si a genelor, ulei de masline si un galbenus. le aplici pe parul spalat si clatit ...stai jumate de ora cu masca pe par, apoi speli si clatesti bine. Ideal ar fi de 2 ori pe saptamana.dar asta depinde de cum ai timp si chef sa faci operatiunea. Tratamentul functioneaza chiar foarte bine.

| emm explică:

Multumesc! :*
daca toata lumea zice de ulei de ricin, banuiesc ca e bun thinking

| alexandraplay a răspuns:

Buna.pai eu asa stiu si asa mi-a crescut parul ce mai repede sa te tunzi sa vezi ca o sa creasca sau cu ulei de ricin

| sonya_5952 a răspuns:

Ulei de ricin si muuuulta rabdare, nu o sa vezi rezultate peste noapte... daca vrei rezultat instant si te tine buzunarul pune-ti extensii

| andreeadeiiia a răspuns:

Uleiul de masline e ff bun pe mine m-a ajutat big grin

| 2adelina2 a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte folosit, eu il folosesc de aprox. o luna si deja se vad rezultatele...eu asta iti recomand