| Onlyus a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog ce machiaj ar merge la o rochie neagra, pantofi negri si o geanata alba? :3 happy

Fundaa

5 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu face greseala sa porti pantofi negri la o rochie neagra. Maiales daca ai gentuta alba poarta pantofi albi. Merge un argintiu cu alb in coltul inter pana la jumatatea pleoapei dupa argintiu pe restul pe arcada mergi cu galbui, tus negru, rus ROSU. Rimel 2 tipuri de alungire si curbare sau gene false tot cu 2 rimeluri.

| Tania59 a răspuns:

Eu zic un smoky eyes si ruj rosu, arata superb daca e facut cum trebuie

| MalevolentGirl a răspuns:

Ruxandra are dreptate. Nu purta pantofi negri la o rochie neagra. Iti recomand un machiaj cu tus si mascara si un luciu de buze in caz ca nu iti sta bine cu rosu pe buze. Sper ca te.am ajutatwinking

| Ruxandra15 a răspuns (pentru MalevolentGirl):

Mersi. Am facut si eu greseala asta o data si o fata m-a intrebat unde mergi.la inmormantare si m-am facut toata rosie fiindca mergeam la o petrecere iti dai seama ca in secunda doi eram in casa si imi luam alti pantofi

| GlamKitty a răspuns:

Merge machiajul clasicwinking machiajul cu bej-auriu si cu eyeliner + mascara si ruj rosu. Daca vrei sa fii in ton cu machiajul tau, pune-ti accesorii(cercei, colier, bratara) de culoare auriu daca vrei optional cu pietre (diamant) alb si geanta + pantof bej/auriu depinde cum vrei sa fie culoarea machiajului. happy sper ca te.am ajutat :*