| allyce a întrebat:

Imi va sta cu creion negru daca am parul blond-roscat si ochii albastri-surii si tenul deschis uneori se inroseste?

7 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Pai ce e asa de greu sa te machiezi cu creion negru si atunci vei vedea daca iti sta bine sau nu straight face!

| kidulinha a răspuns:

Nu depinde de culoarea ochilor sau a paruluibig grin Depinde daca ai ochii mari sau mici. Daca ai ochii mici si vrei sa para mari da-te cu creion in colturile exterioare ale ochilorbig grin Si sus si jos. Iar daca ai ochii mari poti sa te dai si jos... Si daca ai ochii mici nu te da jos pentru ca face ochii sa para si mai mici.:* Succes. Cauta mai multe informatii pe divahair.ro

| ghitza_2903 a răspuns:

Creionul negru iti va scoate ochii in evidentza.

| Missin`you` a răspuns:

Creionul negru` iti face ochii sa para micihappy eu zic sa nul folosestihappy

| oxaz a răspuns:

M-am uitat la poza si da ti-ar sta bine.

| Just mE:x a răspuns:

Da, iti va sta. si inca bine=p~.
>>kissesti frumoasakiss

| Diana_3831 a răspuns:

Depinde si de forma feteithinking Poti sa incerci.