| LoOvE a întrebat:

Ce vopsea mi s-ar potrivi, in afara de negru, daca am tenul inchis si parul negru?

Blond?

Roscat?

Răspuns Câştigător
| Bibiancabibi a răspuns:

Satena! Blonda in nicun caz! laughing [ Ai arata ca o gipsy girl rolling on the floor ]
Rascata! happy.
Depinde ce fel de roscat!
Acaju` ar fi mult mai indicat! love struck
Baftaa! :*

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Blond in niciun caz! Exclus total!
Roscat-are merge perfect sau alta varianta sa te imbrunatatesti si mai mult decat esti acum.Bafta!

| CristineDelaruss a răspuns:

Roscat ti s'ar potrivi perfect!
Pa, pa.

| TeooTeo a răspuns:

Fate roscata :X
fudita?

| FlashXLight a răspuns:

Hmmm... Ten închis? Cred că dintre blond şi roşcat cel mai bine ţi s+ar potrivi roşcatul, deoarece blondul ar face contrast prea mare cu faţa ta. Dar, totuşi, dacă vrei să te vopseşti eu te sfătuiesc să incerci ceva cât mai apropiat de culoarea ta naturală. Poti incerca un şaten mai ceva mai închis, dar eu yic că nu ar avea rost să te vopseşti. Eu una visez la culoarea neagră de păr şi îmi pare o culoare absolut superbă.
Eu zic să rămâi tot aşa şi vei arăta super + bine!
Sper că te+am putut ajuta!

| ăăăă a răspuns:

Verde. asu cheala big grin. ti-ar sta superwinking

oricum nu condeaza vopseaua, daca tie iti place culoarea pe care o vei alege. dra as opta pentru roscat :X

| Rucky a răspuns:

Parerea mea e ca ti s ar potrivi blond big grin

| Bastet a răspuns:

Imi pare rau, dar nu ma pot abtine:cacan*u!

| adelin2552 a răspuns:

Blond sau castaniu