| darts01 a întrebat:

Implantul/Transplantul de par se poate faca daca nu ai pe cap absolut deloc par? Adica sa il ia ori de pe corp pro de la altcineva? Si aveti idee cat costa genul asta de tratament cu peruca?
https://www.youtube.com/watch?v=RrzsDvdBzIk

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa fie foliculii luati de la tine ca sa nu ii respinga mai apoi. Cred ca se poate lua si din alta parte dar nu ar avea niciun rost, ar arata foarte ciudat si nu s-ar vedea normal, pentru ca parul de pe brate nu are aceeasi structura cu cea de pe cap, poate cel pubian...

Peruca aia din video ar costa in jur de 1000 de lei, sau mai mult pentru ca trebuie facuta la comanda cu dimensiunile pacientului.

| kiri11 a răspuns:

Iti recomand, in cazul in care ai probleme cu cresterea parului, sa incerci produsele vivse senso duo, atat uleiul cat si samponul. Poti citi mai multe pe internet despre produse. happy