| Lala20 a întrebat:

In Bershka, Zara sau Pull&Bear am sanse sa imi gasesc rochie de banchet (cls. 8-a) la un pret cat de cat accesibil? Sau ce alte magazine recomandati?

Răspuns Câştigător
| Patricia a răspuns:

La Debehames erau acum 2-3 saptamana niste rochii... dragute la 50lei
In zara ai sanse sa gasesti ceva frumos...au haine elegante,poate si rochii
La Pull&Bear nu prea cred ca gasesti rochii, ei au mai mult tricouri, blugi...
La bershkathinking gasesti rochii dar de vara...nu de banchet

La franco ferri are rochii, anul trecut prin primavara erau multe modele de rochii foarte frumoase dar au si acum
Sigur o sa gasesti tu ceva frumos undevawinking